Idén is részt vettünk a tanulóink körében nagyon népszerű Medve Szabadtéri Csapatversenyen a Gellért-hegyen, ahol 88 diákunk 33 csapatban képviselte iskolánkat 3-8. évfolyamig.
Legjobb eredményt, gyémánt rangot ért el a 8.a csapata (Farkas Csongor, Szekeres Balázs, Tóth Dávid Enrico). Továbbá 17 csapat arany, 13 csapat ezüst, 2 csapat bronz rangot ért el.
A délelőtt során izgalmas feladatok, komoly fejtörők és aktív mozgás váltották egymást, így mindenki próbára tehette tudását és kitartását. A lelkes szülői kíséret nélkül ez az egész nem valósulhatott volna meg. Hálásan köszönjük az iskolánk és a versenyen induló csapatok nevében. Gratulálunk minden résztvevő tanulónknak az elért eredményekhez!
Varga Monika, Fidlerné Kiss Annamária



