Tanár neve időpontmellék
Bálinger Annatánc, napközi (1.a)kedd 10:00-10:30217
Bejczi Andrea3.bhétfő 10:00-10:30216
Buzáné Kovács Bernadett5.b, angolkedd 13:00-13:30217
Farkas Lillaigh., matematika, kémiahétfő 12:00-12:30208
Fischer Ritanémet, honismeretkedd 11:00-11:30216
Fonyoné Kokas Nóra4.b, németcsütörtök 12:00-12:30216
Földházi Szonjatánc, napközi (3.a, 5.b)kedd 12:00-12:30217
Gémes Anetta8.a, rajzszerda 11:00-11:30216
Göbler Ágnesangol, napközi (5.b)hétfő 12:00-12:30217
Gyimesi Gézáné2.a, napközi (5.a)csütörtök 10:00-10:30216
Hajzukné Rack Noémiigh., 7.a, németcsütörtök 9:00-9:30211
Hamzáné Hamza Ágnes7.b, németcsütörtök 9:00-9:30217
Hutka Krisztinamatematika, fizikakedd 11:00-11:30217
Jávor-Szalay Gyöngyvér8.b, magyar, történelemhétfő 14:00-14:30217
Kerti-Göncz Ágnes4.c, németpéntek 9:00-9:30216
Kirch Gábornétermészetismeret, biológiaszerda 12:00-12:30217
Klain Eliza6.a, természetismeret, földrajz,
testnevelés
kedd 12:00-12:30217
Koczor Viktória5.a, magyarkedd 11:00-11:30216
Kósa Zoltánrajz, technika, napközi (1.b)csütörtök 12:00-12:30216
Marozs Lászlótestnevelésszerda 11:00-11:30217
Dr. Molnárné Veress Viktóriaénekkedd 12:00-12:30216
Orosz Ágnes6.b, némethétfő 10:00-10:30217
Pintér Tibornénapközi (3.a)kedd 12:00-12:30216
Piroska Katalintechnika, napközi (2.a)kedd 12:00-12:30216
Puskás Nóra3.a, némethétfő 10:00-10:30216
Rádi Ritafejlesztő pedagógusszerda 9:00-9:30216
Rack Ferencnéigazgatóelőzetes időpont
egyeztetés szükséges
201
Sopronyiné Sándor Valérianapközi (3.b, 5.b)szerda 13:00-13:30216
Szabó Károlyinformatika, napközi (4.c)kedd 12:00-12:30216
Szegedi Adrienneének, napközi (4.a)csütörtök 12:00-12:30216
Székely Margitmatematika, napközi (5.a)hétfő 13:00-13:30216
Szokolay-Péter Bernadetttörténelem, németpéntek 9:00-9:30217
Szőke Lívia1.b, matematikakedd 10:00-10:30217
Tomborné Katona Orsolyanémethétfő 11:00-11:30217
Tóth Jánosné Baksa Ildikó4.a, magyarkedd 13:00-13:30217
Tóthné Skolnyik Ilona2.bhétfő 11:00-11:30216
Tüskés Évatestneveléshétfő 13:00-13:30217
Varga Monika1.a, matematikakedd 9:00-10:00216